Proven solutions for food industries

СИСТЕМА ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

DSI CorePoint

Система
Ця унікальна система, яка була розроблена і запатентована DSI, забезпечує інтегровані, точні вимірювання, щоб гарантувати правильну температуру всередині того, що обробляється вашими вертикальними морозильними камерами DSI. Використовуючи не тільки зразки, а й постійні вимірювання, періоди заморожування зводяться тільки до того, що фактично потрібно для цього конкретного продукту, тим самим усуваючи надлишкове заморожування, непотрібне споживання енергії та неефективні процедури.

Наш дуже популярний і широко використовуваний набір DSI CorePoint може бути встановлений на всіх наших вертикальних плиткових морозильних камерах для забезпечення індивідуальної обробки продуктів. Наприклад, вміст жиру і води в будь-якому даному рибному продукті варіюється, і ці зміни призводять до необхідності більш короткого або більш тривалого часу заморожування. Вимірюючи внутрішню температуру продукту за допомогою DSI CorePoint, ви можете визначити точне необхідний час заморожування і заощадити час, енергію і гроші. Крім того, якість продукту підтримується на оптимальному рівні завдяки правильному і відповідному лікуванню.

Система складається з термодатчика PT100, встановленого в спеціально розробленому зонді, який виходить з отвору в одній з піднімаючих лап. На кожен морозильник потрібен лише один комплект.

Економте час та енергію за допомогою запатентованої та повністю інтегрованої системи контролю температури CorePoint від DSI для серії V. Ця система була розроблена для точного вимірювання температури серцевини всіх харчових продуктів і рідин, і вона легко встановлюється всередині наших вертикальних морозильних камер, щоб гарантувати точну температуру ядра.

Повний контроль
Система DSI CorePoint забезпечує повний контроль часу заморожування для кожної морозилки, незалежно від різної температури в сировинних продуктах. Відкриваючи вертикальну морозильну плиту та виймаючи заморожені блоки, зонд легко висувається та готовий до іншої роботи.

Коробка управління
Система DSI CorePoint повинна бути підключена до центральної системи управління або до спеціально розробленого блоку управління на кожній пластинчатій морозильній камері з системою вимірювання температури DSI CorePoint.

Коробка управління виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі і має герметичність IP65. Індикатор показує, коли досягнуто заданої температури ядра. Цю індикаторну лампу можна замінити сигналізацією.

Система запатентована за патентом № ПА 2009 00731 і пройшла випробування на різних виробничих майданчиках.

CorePoint

Переваги

  • Вимірює точну температуру ядра
  • Повний контроль часу заморожування
  • Гарантує якість продукції
  • Документування температури замерзання
  • Збільшує місткість морозильної камери
  • Економить енергію
  • Знижує рівень викідів CO 
  • Простий в установці

 

 

Читати більше      Інше обладнання для заморожування      Напишіть нам