Proven solutions for food industries

amf th             ПРОДУКТОВІ РІШЕННЯ

 

          ВІД ЗМІШУВАЧА ДО РИНКУ

 

Ми обслуговуємо промислові і роздрібні пекарні по всьому світу за допомогою кращого в своєму класі устаткування і комплексних системних рішень для широкого спектра хлібобулочних виробів.

 

М'ЯКИЙ ХЛІБ ТА БУЛОЧКИ

Максимізуйте прибутковість завдяки гнучким рішенням для виробництва м’якого хліба та булочок, розроблених для завтрашніх пекарень. Традиційні тости або формовий хліб. М'які булочки для гамбургерів і хот-догів. Безглютенові і житнє тісто. Булочки преміум-класу, кайзер і асорті з булочок. Оригінальні англійські кекси. Від автоматизації початкового рівня до максимальної швидкості, яка задає світові стандарти, системи виробництва м'якого хліба і булочок AMF виробляють до 14 400 буханок за годину, 77 000 булочок або ролів за годину або 26 000 мафінів за годину.

ХЛІБ І РУЛЕТИ

Створюйте багети, чіабатту, фокачча і багато іншого ремесленного якісного продукту з провідною технологією високошвидкісної галузі листової розкочування тіста. Створені з урахуванням гнучкості для виробництва широкого асортименту виробів ручної роботи, невимушені рішення AMF по виробництву хліба і булочок розширюються разом з вашою пекарнею, включаючи модульні блоки для легкої зміни продукції і максимальної різноманітності.

 

ПІЦА ТА КОРЖІ

Працюйте разом з нашими експертами з виробництва тіста, щоб виробляти професійно виготовлені розкатні та пресовані основи для піци, коржі, лаваші та тортилії. Порадуйте свої почуття продуманим декором і можливістю посипання. Скористайтеся надійними і гнучкими рішеннями для випічки, щоб отримати продукти преміум-класу з тонкою і хрусткою скоринкою або з товстою скоринкою.

 

КЕКСИ ТА ПИРОГИ

Контролюйте кожен етап процесу випічки - від циркуляції повітря до відсаджування та надання виробу привабливого вигляду, необхідного для різних кексів, вафлі, мафіни і пироги. Ми пропонуємо різні рішення для змішування, випічки і охолодження, які допоможуть вам постійно виробляти пироги з ніжною вологою крихтою, густими губчатими вафлями і шаруватою скоринкою для пирогів.

 

ВИПІЧКА ТА КРУАСАНИ

Збільшіть виробничі потужності, однорідність і якість за рахунок дбайливого поводження з випічкою і круасанами за допомогою наших кращих в своєму класі систем для ламінування, випічки і охолодження. Завдяки комплексним системним рішенням, які допоможуть вам контролювати кожен аспект процесу випічки, масштабовані технології AMF допоможуть вам отримати більш листкову золотисту випічку і ідеально повітряні круасани.