Proven solutions for food industries

Salumi_washer

Машини для покриття борошном

 

Автоматичні установки для обвалювання ковбас, підвішених на стелажі або рами забезпечують природне і ефективне покриття ковбас, завдяки процесам, що дозволяє повністю видаляти цвіль. Ковбаси обробляються безпосередньо на рамі, яка закріплена на шляхопроводі і може мати різні розміри і формати.

Установки для обвалювання ковбасних виробів оснащені передовими технологіями збору борошна.

Установки для обвалювання ковбасних виробів, таких як салямі, шинки або шинка, виготовляються на замовлення відповідно до потреб замовника і забезпечують максимальну однорідність обробки. Установки, що випускаються Colussi Ermes.     Colussi Ermes, пропонують широкий спектр застосовуваних технологій, таких як: природна обвалювання ковбас, електростатичне напилення, аерозольна напилення.

Основні технічні характеристики:

  • Природне обвалювання на одиничній штанзі або на візку. Як і при ручному обвалювання ковбасних виробів, при цьому виді обсипання можна використовувати всі види порошкоподібних продуктів: кукурудзяний крохмаль, картопляний крохмаль, пшеничне, рисову муку і т.п.
  • Електростатична обвалювання на одній штанзі або на штангах, розташованих на візках, що надходять з установок з автоматичним навантаженням і розвантаженням. Завдяки використанню електростатичних зарядів, ця система забезпечує відмінне зчеплення борошна з усією поверхнею ковбасного виробу.
  • Аерозольна обвалювання на одній штанзі або на штангах, розташованих на візках, що надходять з установок з автоматичним навантаженням і розвантаженням. Розподіл борошна через систему розпилення дозволяє обваляти всю поверхню кожного ковбасного виробу з максимальним ступенем однорідності.
  • Каркас з нержавіючої сталі.
  • Установки-кабіна.
  • Ручне або автоматичне відкривання дверей або з двома дверима транзитний спосіб відкривання.
1 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  

 

ГАЛУЗІ

Кондитерські вироби