Proven solutions for food industries

Salumi_washer

Мийна установка лотків для яєць

Автоматичні установки для миття та дезінфекції лотків виробляються на замовлення з урахуванням всіх конкретних вимог клієнта, допомагають оптимізувати виробничий процес. Гарантують виняткові гігієнічні характеристики, забезпечують цілісність лотків навіть після численних циклів мийки. Розроблено спеціально для птахівничої галузі, доступні у вигляді тунельної установки з 1-3 доріжками, підходять для миття лотків різних форматів і типів.

Мийні установки для лотків гарантують максимальний рівень гігієни.
Установки для мийки лотків повністю автоматизовані і здійснюються відповідно до високих стандартів якості, проектуються і створюються на замовлення для підвищення ефективності та продуктивності виробничого процесу. Установки мають сертифікат, що підтверджує усунення будь-яких бактерій, навіть найбільш агресивних і дозволяють досягти найвищих фармацевтичних / медичних гігієнічних стандартів.

Основні технічні характеристики:

  • Можливість миття лотків різних форматів і типів.
  • Продуктивність: від декількох штук до великих партій, в залежності від потреб клієнта.
  • Максимальна гігієна, бездоганні мікробіологічні результати, гарантія ефективної мийки та сушки.
  • Мийні установки для лотків гарантують максимальний рівень гігієни.
  • Установки для мийки лотків повністю автоматизовані і здійснюються відповідно до високих стандартів якості, проектуються і створюються на замовлення для підвищення ефективності та продуктивності виробничого процесу.
  • Установки мають сертифікат, що підтверджує усунення будь-яких бактерій, навіть найбільш агресивних і дозволяють досягти найвищих фармацевтичних / медичних гігієнічних стандартів.
1 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  
2 Spin Drying Systems  

 

ГАЛУЗІ

Логістика

Птахівництво