Proven solutions for food industries

ПІДВИЩЕНА ЯКІСТЬ. ПРОСТА САНІТАРІЯ. ГНУЧКЕ ВИРОБНИЦТВО

 

ХЛІБНІ СИСТЕМИ МАЙСТРІВ РЕМІСНИКІВ 

   

СИСТЕМА РЕМІСНИЧОГО ХЛІБА                                                                        Дивитися відео 

РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ для надійної роботи, стабільної якості, підвищеної безпеки, простих операцій, підвищеної ефективності і безперебійної інтеграції.
Створюйте багети, чіабатту, фокачча і багато іншого за допомогою провідної в галузі технології високошвидкісного розкочування листів. Створені з урахуванням гнучкості для виробництва широкого асортименту виробів ручної роботи, невимушені рішення AMF по виробництву хліба і булочок розширюються разом з вашою пекарнею, що включає модульні блоки для легкої зміни продукції і максимальної різноманітності. Продуктивність до    60 000 штук на годину.

ВИСОКОШВИДКІСНА СИСТЕМА БУЛОЧОК

БАГЕТНА СИСТЕМА ХЛІБА                                                                                   Дивитися відео 

НАДІЙНЕ РІШЕННЯ для високошвидкісного виробництва, мінімальних простоїв, швидкої заміни продукту, покращеної ефективності, індивідуальних рішень та рішень під ключ.
Отримайте високоякісні багети за допомогою провідної високошвидкісної технології покриття . Створені з урахуванням гнучкості для виробництва широкого асортименту ремісничих продуктів, рішення AMF, що не вимагають напруги, виробляють хліб та булочки разом із вашою пекарнею, включаючи модульні блоки для легкої заміни продуктів та максимального різноманіття . Виробляйте до 8400 багетів на годину.

ВИСОКОШВИДКІСНА СИСТЕМА БУЛОЧОК

СИСТЕМА РУЛЕТІВ / ФОРМОВИЙ ХЛІБ                                                             Дивитися відео 

Високошвидкісне рішення для підвищення якості, чудовоЇ гнучкості, ефективності оптимального і максимального часу безвідмовної роботи.
Виробляйте найбільш стабільно оброблений формовий хліб або тостовийхліб з максимально рівномірним покриттям, та хліб із закрученими коричневими листами тіста (рулети), використовуючи провідну високошвидкісну технологію листового покриття, яка дозволить вашій пекарні розвиватися. Виробляють до 9000 штук на годину.

09 SwirlTinBread System