Proven solutions for food industries

 

 

Гнучка

 

горизонтальна

 

заморозка

 

FLEXIBLE автоматичні горизонтальні скороморозильні апарати для безперервної заморозки продуктів різного розміру

 

Напишіть нам

 

 

АВТОМАТИЧНІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ

СКОРОМОРОЗИЛЬНІ АПАРАТИ  FLEX

Ідеально підходять для безперервної заморозки продуктів різної висоти 

Гнучкі автоматичні горизонтальні скороморозильні апарати дозволять задовольнити різні потреби виробництва. Швидкоморозильних апарат HS Flex автоматично пристосовується до різної висоти лотків, забезпечуючи стабільний рівень продуктивності в різні сезони і при зміні асортименту продукції. Система включає повністю автоматизовану систему завантаження і розвантаження для комплексного вирішення з заморожування, знижуючи експлуатаційні витрати і ручна праця.

Збільште можливості заморозки у відповідності з різними розмірами і кількістю продукту за допомогою автоматизації рішень заморожування від DSI. Гнучкий автоматизований швидкоморозильних апарат підходить для широкого спектру продуктів різних розмірів, наприклад, риби, морепродуктів, м'яса і птиці, а також овочів, фруктів і готових страв.

Технологія плиткового заморожування є економічно ефективною завдяки подвійному контакту з продуктом. Швидка заморозка вигідна не тільки з економічної точки зору, але і також дозволять зберегти якість продукції. Швидкоморозильних апарат HS Flex працює на всіх відомих хладагентах: аміак, CO2, фреон, розсіл і ін. Крім того, він оснащений надміцним каркасом з оцинкованої або нержавіючої сталі і гідравлічними здвоєними циліндрами, що забезпечує стабільний і рівномірний тиск на плиту для однорідної заморозки.

Переваги інноваційної системи DSI Freezing Solutions включають оптимальні розміри плит і індивідуально розроблені розміри апарату, унікальну конструкцію, що дозволяє відкривати тільки одну станцію, низьке енергоспоживання, а також простоту очищення і обслуговування.

 

ОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМИ АПАРАТАМИ ДЛЯ ЗАМОРОЗКИ В ЛОТКАХ

 hs flex

ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ КЛІЄНТА В АПАРАТАХ СЕРІЇ   HS FLEX  МОЖУТЬ БУТИ ПЕРЕДБАЧЕНі РІЗНІ ОПЦІЇ

♦  Стандартна шафа в 30-міліметрових сендвіч-панелях, та встановленими спереду і ззаду роликовими шторами, які керуються вручну

 

♦  Відсутні обмеження по висоті

♦  Елементи з нержавіючої сталі

♦  Спеціальні розміри плит

Читати більше на сайті DSI                      Інше обладнання для заморожування