Proven solutions for food industries

 

Автоматика для високої ефективності з низькими експлуатаційними витратами.

 

Пристрій відкривання ящиків            Центрифуги                   

Система розбирання                         Система укладання          

Пристрій закривання ящиків             Паллетайзер-розбирач         

Палетайзери                                      Палетообмотувачі             

Система сортування ящиків             Відеосистема                   

Роботизовані системи                       Видалення етикеток     

Системи автоматизації

Автоматизовані системи Colussi Ermes відрізняються високою технологічною цінністю і здатністю поєднувати небувалу ефективність з низькими експлуатаційними витратами. Компанія випускає автоматизовані системи для більшості простих операцій, таких як: відкриття і закриття ящиків, їх укладання та розбирання. Однак, відповідно до постійно мінливими потребами замовників і з метою забезпечення найкращого результату, Colussi Ermes продовжує розвивати концепцію Made Tailor.

 

Пристрій відкривання ящиків
Пристрої відкривання ящиків Colussi Ermes - це автоматичні машини, здатні одночасно відкривати, на високій швидкості, складні ящики різних розмірів і висоти. Технологічний рівень автоматизації і увагою до деталей забезпечують високу продуктивність і можливість розміщення як окремо, так і в складі виробничої лінії навіть на невеликих просторах.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Автоматичне розпізнавання типу ящика.
Аспірація відходів і видалення етикеток.
Контроль блокування боковин і усунення пошкоджених ящиків.
Місткість 2400 ящиків / год приблизно (ящики 600 х 400).
Підходить для всіх типів складних ящиків.

boxes opening device 01

boxes opening device 02

boxes opening device 03

boxes opening device 04

 

 

Центрифуги

Завдяки безперервному розвитку в останньому десятилітті, Colussi Ermes став абсолютним лідером у виробництві систем сушіння, особливо після розвитку ринку центрифуг.

Центрифуги випускаються в одиночній версії і в версії Twin-lane; протягом декількох секунд центрифуга Colussi Ermes забезпечує ідеальну сушку при невеликому споживанні електроенергії. Висока продуктивність у поєднанні з енергетичною ефективністю, роблять це рішення економічним і зручним.

 • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Можливість сушки ящиків різних розмірів як жорстких, так і складаються всього за дві секунди.
 • Продуктивність до 2400 ящиків / год в одиночній версії.
 • Продуктивність до 4200 ящиків / год у версії Twin-lane.
 • До 7500 ящиків / год в некомпактної версіях.
 • Максимальна сушка: 2-4 гр залишку води.
 • Універсальність: підходить для всіх типів складаються і жорстких ящиків.
 • Мінімальні габаритні розміри: ЄС від 3800 до 4200 мм; Америка від 4200 до 5400 мм.
 • Економія від 80 до 90% енергії.

Centrifuges 01

Centrifuges 02

Велика ємність (до 7500 ящиків / год), швидкість і ідеальна сушка - лише деякі з особливостей, які, в поєднанні з можливістю обробки ящиків різних типів, відрізняють нове покоління центрифуг від Colussi Ermes.

Безперервні інновації протягом багатьох років привели не тільки до створення більш потужних центрифуг і збільшення їх продуктивності, а й до появи першої супер-міні сушарки для ящиків; ця машина об'єднує високу потужність сушки з мінімальними габаритами.

Centrifuges 03

Centrifuges 04

Центрифуги Colussi Ermes можуть бути розміщені або в рамках існуючих установок, або в нових установках; акуратний дизайн і невеликий розмір дозволяють використовувати установку навіть в приміщеннях з вкрай обмеженим простором.

 

 

Система розбирання

Система для розбирання ящиків Colussi Ermes повністю автоматизована і відрізняється високою швидкістю, простий, але надійної технологією. Ця система підходить для обробки ящиків різних розмірів і різних типів: складних, жорстких і ящиків з сотами.

 

 • Основні технічні характеристики:
 • Продуктивність: до 3500 ящиків / год (в залежності від типу ящика).
 • Підходить для всіх типів складних ящиків.

Disassembly system 01
Disassembly system 02

Disassembly system 03

 

 

 

Система укладання

Система для укладання ящиків Colussi Ermes повністю автоматизована і оснащена спеціальною технологією, яка дозволяє розділяти висушені ящики по їх типу, форми і навіть кольором. Ця система підходить для укладання складних і жорстких ящиків, а також ящиків з сотами.

Styling system 01
Styling system 02

Styling system 03

 

 

 

Пристрій закривання ящиків

Система для закривання ящиків повністю автоматизована і здатна одночасно закривати, на високій швидкості, складні ящики різних розмірів і висоти. Установка оснащена системою, яка виявляє і виштовхує з лінії пошкоджені не повністю складені ящики.

Box Closing Device 01

Box Closing Device 02

Box Closing Device 03

Box Closing Device 04

 

 

Паллетайзер-розбирач
Автоматизований паллетайзер-розбирач має вирішальне значення для оптимізації процесів виробництва.
Після завантаження на конвеєрну стрічку палет зі штабелями ящиків, паллетайзер-разборщик автоматично зніме штабеля з палет. Паллетайзер-розбирач від Colussi Ermes придатний для європалет і оснащений системою, яка розпізнає різні розміри палети. 

   
Palletizer parser 01

 

 

 Палетайзери
Палетайзери повністю автоматизовані, задають скриньках обертання в правильному напрямку, щоб оптимізувати доступне на палеті простір.

   
Palletizers 01

 

 

 Палетообмотувачі
Палетообмотувач являє собою одну з найбільш часто використовуваних в процесі автоматизації систем і зазвичай встановлюються за палетайзери. Їх функція полягає в обмотці готових палет з ящиками нейлонової плівкою. Вони повністю автоматизовані і можуть бути виготовлені відповідно до ваших потреб.

Pallet wrappers 01
Pallet wrappers 02

Pallet wrappers 03

 

 

 Система сортування ящиків
Технологічно просунуті системи, здатні відбирати і ділити ящики на партії з одним і тим же кодом; вони також використовуються для видалення невідповідних стандартам ящиків. Повністю автоматизована система від Colussi Ermes дозволяє забезпечити повну відстеження і контроль ящиків і відрізняється високими значеннями потужності і ефективності.

   
Box sorting system 01

 

 

 Відеосистема
Надсучасні станції моніторингу обладнані спеціальними датчиками і відеокамерами, які безперервно здійснюють контроль за станом оброблюваної продукції до і після миття. Невідповідні нормі елементи вибраковуються лініями, щоб забезпечити максимальну якість для кінцевого споживача. Ці системи також  використовуються для управління різними етапами процесу.

   
Video system 01

 

 

 Роботизовані системи
Гнучкість у розвитку рішень для промислової мийки призводить до створення складних автоматизованих систем, що використовують різні типи роботів як декартових, так і антропоморфних. Colussi Ermes здатний задовольнити специфічні вимоги замовника з реалізації автоматики з урахуванням його конкретних завдань.

   
Robotic systems 01

 

 

 Видалення етикеток
Видалення етикеток найчастіше користується попитом у компаній, які працюють з ящиками, піддонами і паллетамі. Такі машини зазвичай встановлюються поверх системи мийки та обладнані новітньою технологією, що дозволяє якісно видаляти будь-який тип етикетки.

   
Label Removal 01

 

Основні технічні характеристики систем:

 • Каркас з нержавіючої сталі.
 • Добірні матеріали найвищої якості.
 • Вибір матеріалів, що відповідають найвищим стандартам (фармацевтика).
 • Установка-кабіна з обертовим циклом з одними дверима, з ручною або розсувний системою відкривання; тунельна установка автономна або в складі виробничої лінії.

 

ГАЛУЗІ

Автомобільна галузь

Кондитерські вироби

Логістика

Медична сфера

М'ясна промисловість

Птахівництво

Рибні продукти

Сироваріння

Фармацевтична галузь

Фрукти та овочі