Proven solutions for food industries

ВИКОРИСТОВУЙТЕ МОЖЛИВОСТІ ОБЛАДНАННЯ МАКСИМАЛЬНО

 

ПІЦА ТА КОРЖІ 

   

СИСТЕМА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОРЖІВ І ОСНОВ ДЛЯ ПІЦИ                         Дивитися відео 

Функції прицільного декорування дозволяють отримувати красивий зовнішній вигляд продукції. Наші надійні і гнучкі хлібопекарські рішення дозволять вам отримувати максимальну якість як заводської випічки, так і дбайливої випічки в мініпекарні, з товстою або тонкою хрусткою скоринкою. Продуктивність до 80 000 одиниць продукції на годину.

Системи для виробництва коржів і основ для піци

СИСТЕМА ПРЕСОВАНОЇ ПІЦИ                                                                             Дивитися відео 

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ для більшої гнучкості, стабільної якості, експлуатаційної ефективності, високої швидкості та інноваційних гігієнічних конструкцій.

Перевірені часом функції прицільного декорування дозволяють добитися красивого зовнішнього вигляду продукції. Наші надійні і гнучкі хлібопекарські рішення дозволять вам добиватися максимальної якості заводської випічки та дбайливої випічки в мініпекарні з товстою або тонкою хрусткою скоринкою. Продуктивність до 30 000 одиниць продукції на годину.

СИСТЕМА ПРЕСОВАНОЇ ПІЦИ

СИСТЕМА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА НЕВЕЛИКОЇ ВИПІЧКИ З НАЧИНКАМИ         Дивитися відео 

РІШЕННЯ «ПІД КЛЮЧ» забезпечує надійне виробництво, стабільну якість, високий рівень безпеки, зручність управління, високу ефективність і безпроблемну інтеграцію.
Кращі в своєму класі систем розкочування і шарування AMF дозволяють розширювати виробництво, а також домагатися одноманітності і високої якості мелкоштучної випічки за рахунок делікатності операцій. Наші комплексні рішення дозволяють контролювати кожен аспект хлібопекарського виробництва, а  технології масштабованя AMF - дають можливості успішно виробляти смачні борошняні закуски з начинкою.

 СИСТЕМА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА НЕВЕЛИКОЇ ВИПІЧКИ З НАЧИНКАМИ