Proven solutions for food industries

ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh

 Приготування їжі

Ми пропонуємо правильне рішення практично для всіх розмірів з асортименту систем для приготування, варіння на повільному вогні та пастеризації: від варильного котла до напівбезперервної системи. Всі типи систем характеризуються однаковими і ефективними результатами.

Універсальна циркуляційна система KK. Система економії місця для приготування їжі та тушкування. Спеціально розроблені для цих процесів, ці системи ефективні в обробці продукції і можуть бути налаштовані як рішення для промисловості та малих цехів.    Переваги:

НИЗЬКІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ВИТРАТИ. Системи спеціально розроблені для процесу приготування, щоб гарантувати низькі інвестиційні витрати при високій продуктивності.
ККД. Найдужча циркуляція повітря гарантує стабільну якість продукту з мінімальною втратою ваги при сушінні і копченні, незважаючи на максимальне завантаження візка.
МІНІМАЛЬНИЙ ПРОСТІР. Індивідуально розроблені рішення можуть бути розроблені як для великих промислових, так і для невеликих торгових компаній завдяки надзвичайно малим розмірам системи по ширині та висоті. Інвестиційні витрати на будівництво значно знижуються.
ВИКОРИСТАННЯ. Універсальна система для приготування та пастеризації.
МОЖЛИВІ ПРОЦЕСИ:

• готування, пастеризація.

• душ (за бажанням), холодна або тепла вода.

ПОВІТРЯНІ СИСТЕМИ Індивідуальні вентилятори для кожного візка.
ГІГІЄНА Зниження росту бактерій завдяки процесу готування.

 

PDF

          Відео 

KK

Система - SKU, для приготування їжі з циркуляцією пара.

Економія місця та економічність: завдяки своїм невеликим габаритам ця система приготування їжі - є ідеальним рішенням для невеликого цеха та промислової компанії.   Переваги:

НИЗЬКІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ВИТРАТИ. Системи спеціально розроблені для процесу приготування їжі, щоб гарантувати низькі інвестиційні витрати при високій продуктивності..
ККД. Найдужча циркуляція повітря гарантує стабільну якість продукту з мінімальною втратою ваги при сушінні і копченні, незважаючи на максимальне завантаження візка.
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ Завдяки технічно складній системі прямого впорскування пара в шафі досягається стабільність і відтворюється якість продукту при низьких витратах на процес.
МІНІМАЛЬНА ПРОСТІР Індивідуально розроблені рішення можуть бути розроблені як для великих промислових, так і для невеликих торгових компаній завдяки надзвичайно малим розмірам системи по ширині і висоті. Інвестиційні витрати на будівництво значно знижуються.
ВИКОРИСТАННЯ. Універсальна система для приготування та пастеризації.
МОЖЛИВІ ПРОЦЕСИ:

• готування, пастеризація.

• душ (за бажанням), холодна або тепла вода.

ПОВІТРЯНІ СИСТЕМИ Індивідуальні вентилятори для кожного візка.
ГІГІЄНА Зниження росту бактерій завдяки процесу готування.

 

PDF

          Відео 

SKU

ProfitLine PK.

Готувати з низькими інвестиційними витратами та високими виробничими потужностями. Гарантовано з системою ProfitLine PK.    Переваги:

НИЗЬКІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ВИТРАТИ Системи спеціально розроблені для процесу приготування, щоб гарантувати низькі інвестиційні витрати при високій виробничій потужності.
ВИСОКА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ Послідовна та відтворювана якість продукції з низькими витратами на процес досягається завдяки технічно досконалій системі прямого впорскування пари в шафу.
ПРИЗНАЧЕНО ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ Широкий дверний отвір.
ВИКОРИСТАННЯ. Універсальна система для готування та пастеризації.
МОЖЛИВА ОБРОБКА:

• приготування їжі.

• пастеризація.

• ополіскування, холодна або тепла вода.

 

PDF

          Відео 

pk

Варильні котли FK.

Енергозберігаючі та універсально втілені рішення для всіх процесів приготування в різних варіантах установки FK.    Переваги:

ПРОСТЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ПРИГОТУВАННЯ Управління варильним котлом інстальовано на сучасному технологічному рівні. Легке в керуванні та показує цілеспрямоване порівняння продуктивності в будь-який час. Він зберігає програми, поки нова програма не буде введена. Установка FK пропонує широкі альтернативи будь-якій системі управління.
DELTA-T ГОТУВАННЯ З технологією Maurer-Atmos чутливі якісні продукти, такі як варена шинка, можуть бути отримані без будь-яких проблем.
ЦІННІ ІНВЕСТИЦІЇ Внутрішня частина КОТЛА виготовлена з нержавіючої сталі (1.4571 / AISI 316). Це гарантує максимально можливу корозійну стійкість і, отже, тривалий термін експлуатації.
НИЗЬКЕ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ. Відмінна здатність утримувати тепло є однією з особливостей котлів. Електрокотли мають оптимальну теплопередачу для приготовання продуктів.
ОПЕРАЦІЯ Ці варильні котли є універсальні, для приготування різних продуктів. Їх можна оптимізувати за допомогою підвісних ланцюгів та корзин.
МОЖЛИВІ ПРОЦЕСИ: приготування.
ПЕРЕВАГИ.

• Зливний кран великого розміру з швидким запобіжним замком.

• Розташоване збоку водопостачання на краю котла, має можливість заповнення водою при закритій кришці.

ГІГІЄНА

• Котел кріпиться на міцну основу, встановлене на підлозі

• Внутрішня стінка котла змонтована з переливною кромкою, та запобігає витоку води

 

PDF

          Відео 

Kettle
Kettle
Kettle
Kettle
Kettle
Kettle

Інші системи з функцією приготування

AllroundSystem ASR

Система економії місця для копчення та приготування їжі.

AllroundSystem ARQ

Система економії місця для випікання та обсмажування.

Система інтенсивного охолодження IUL.

Система економії місця для інтенсивного охолодження.

ProfitLine PRR

Промислова система копчення та приготування їжі.

ProfitLine PUR

Промислова система для інтенсивного охолодження.

Напівбезперервна пакетна система KCS

Напівбезперервна система переміщує на інтенсивне охолодження за напрямком руху.

AllroundSystem AFR

Система економії місця для копчення риби.

ProfitLine PFR

Промислова система копчення риби