Proven solutions for food industries

ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh
ASR Racuh

Система керування та документування CONTROL.

Оптимальна система для збалансованого розморожування без значної втрати ваги. Cистема розморожування має кращі передумови для сталої якості в подальших процесах.   Переваги:

 TITAN 2

12-ДЮЙМОВИЙ РОБОЧИЙ ОРГАН УПРАВЛІННЯ SPS.

• Дисплей з текстом і символами.

• Доступні майже всі мови.

• Сенсорний екран.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ. Для всіх систем.
ОСОБЛИВОСТІ.

• Робота до 8 виробничих систем з контролем SPS.

• Інтегрована функція запису даних в короткочасний архів (приблизно 1 тиждень).

• Перспективний мережевий зв'язок через TCP / IP.

• Можливе підключення до TITAN 2 PC або MIPAS.

• Максимум 100 програм.

 Siemens® S7

SIMATIC S7 CONTROL з 15-ДЮЙМОВОЮ ПАНЕЛЛЮ SIMATIC. Гнучка візуалізація з Win-CC.
ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ. Для безперервних систем.

 

PDF

Siemens_S7
TITAN_2_and_MIPAS
TITAN_2_a

Система очищення CLEAN.

Система очищення повністю автоматична для всіх виробничих систем. Вона може використовуватися в якості центрального блоку для кількох виробничих систем. Всі виробничі системи також можуть бути оснащені цією системою.   Переваги:

ККД Усередині виробничої системи послідовність очищення повністю автоматична, тому трудомістка ручна робота зводиться до мінімуму. Час дозування і час ополіскування можна контролювати окремо і індивідуально підбирати для кожної галузі обладнання.
МАКСИМАЛЬНА ГІГІЄНА. Систему можна чистити миючими засобами або дезінфікуючими засобами. Послідовність очищення виконується і контролюється системою управління.
ПРОСТОТА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Щоб виконати процес очищення, під очисним обладнанням поміщається тільки ємність з концентратом засобу для чищення, та вставляється шланг.
ЗМІННА. Обладнання для очищення може використовуватися в якості центральної системи очищення для декількох виробничих систем.

 

PDF

CLEAN

 

Система охорони навколишнього середовища та енергоефективності ECO.

Екологічно чистий додаток для економії ресурсів в різних процесах.   Переваги:

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ТА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧЕ ВИРОБНИЦТВО. Економія енергії і, отже, зниження виробничих витрат завдяки використанню охолодження крижаною водою.
СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ. У разі рециркуляції крижаної води, продукти швидко охолоджуються шляхом максимальної теплопередачі. Це зменшує втрату ваги, зменшує ріст бактерій, збільшує термін придатності і покращує забарвлення.
ЕКОНОМІЧНА КОНЦЕПЦІЯ ІНТЕНСИВНОГО ОХЛАЖДЕНИЯ. Величезне скорочення споживання прісної води. Може використовуватися для всіх продуктів - упакованих, в стерильній оболонці і в різних формах.
СИСТЕМА ЦИРКУЛЯЦІЙНОГО ЦИКЛУ СКЛАДАЄТЬСЯ З:

• Циркуляційні насоси.

• Теплообмінник.

• Системи фільтрів.

• Дозуючі пристрої (опціонально).

• УФ-стерилізація (опціонально).

 

PDF

ECO-1

Пульт дистанційного керування-додаток REMOTE.

Розумне рішення для зовнішнього доступу до системи керування. Клієнти можуть зручно управляти своїм обладнанням з своїх офісних робочих станцій або в дорозі. Ця опція також дозволяє клієнтам створювати прямий доступ для наших фахівців з технічного обслуговування і технічних консультантів.

Особливості

Виробничі системи Maurer-Atmos можна контролювати за допомогою смартфонів та планшетів за допомогою програми дистанційного керування. Ця програма є ідеальним доповненням до нашого програмного забезпечення TITAN 2 для ПК, а також допомагає нашим технічним фахівцям і технологам харчової промисловості надавати онлайн-підтримку. Maurer-Atmos рекомендує додаток від «TeamViewer».

Інструкція

Після установки програми TeamViewer на власне мобільний пристрій клієнти можуть підключатися до ПК з ОС Windows через Інтернет. Потім замовник отримує безпосередній огляд виробничих систем Maurer-Atmos за допомогою програмного забезпечення TITAN 2 для ПК.

Існує три вимоги для використання програми віддаленого управління:

• ПК з Windows з програмним забезпеченням TITAN 2 для ПК або MIPAS, взаємодіють з виробничими системами та підключенням до Інтернету.

• Смартфон або планшет.

• Програмне забезпечення Teamviewer.

Для отримання додаткової інформації про Teamviewer, будь ласка, відвідайте www.teamviewer.com

 

PDF

remote