Представник компанії Marel

У квітні 2017 в Брюсселі пройшла масштабна виставка високоавтоматизованих систем та технологій в галузі рибопереробки.
У виставковому залі були представлені більш ніж 1800 компаній. Компанія Group of Food Systems спільно з партнером Marel ознайомили українських партнерів з новинками представленими на стенді.
Компанія Marel цього року презентувала інноваційний Hi-Tech завод з переробки білої риби з Ісландії, що включає в себе новітню систему Flexicut для видалення кісток та порціонування. Користуючись VR (virtual reality) окулярами гості змогли побачити в роботі революційну систему Flexicut, яка автоматично видаляє кістки, порціонує та розподіляє до 500 індивідуальних порцій на хвилину на різні потоки, наприклад, на упаковку свіжої продукції або на IQF заморожування.
Відвідувачі також були в захоплені від системи pre-trim компанії Marel. Ця система дозволяє зменшити вплив людського фактору та зменшити збитки по неякісному продукту, та, іншими словами, допомагає збільшити вихід продукту.
Також великим попитом власників бізнесу користувався широкий спектр обладнання для лососевих. Особливу увагу привернула автоматична лінія філетування MS 2730, яка може бути інтегрована з системою відділення голови від туші MS 2720. На стенді пройшла демонстрація MS 2720, яка чітко вимірює розмір риби для найточнішого відділення голови, що в рази збільшує вихід продукту.
На виставці компанія Marel змогла показати переробникам риби, як вони можуть оптимізувати своє виробництво та вивести підприємство на новий більш професійний рівень.