Представник компанії Marel

Новини

24.07.2017

Group of Food Systems, спільно з компанією Marel, запрошують Вас відвідати стенд компанії на виставці Inprodmash 2017, яка пройде з 12 по 14 вересня за адресою Київ, Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект, 15. На стенді компанії Груп оф Фуд Сістемз Ви зможете познайомитися з комплексними рішеннями для автоматизації виробничих процесів, з новітніми технологіями для переробки м'яса птиці, свинини, яловичини, морепродуктів, а також виробництва...

29.06.2017

Group of Food Systems інформує про приїзд CEO Marel Arni Oddur Thordarson до України.Візит був присвячений обговоренню питань стратегічного співробітництва між нашими компаніями, і підсилення Марел в Україні у розрізі продажів, сервісу та маркетингу.Також під час візиту були відвідані ключові клієнти Марел в Україні.Команда Груп оф Фуд Сістемз щиро дякує Арні Оддур Сордарсону за відвідини нашої країни та компанії.Sergey Chernyushok, Business Developer:«Я...

У квітні 2017 в Брюсселі пройшла масштабна виставка високоавтоматизованих систем та технологій в галузі рибопереробки.
У виставковому залі були представлені більш ніж 1800 компаній. Компанія Group of Food Systems спільно з партнером Marel ознайомили українських партнерів з новинками представленими на стенді.
Компанія Marel цього року презентувала інноваційний Hi-Tech завод з переробки білої риби з Ісландії, що включає в себе новітню систему Flexicut для видалення кісток та порціонування. Користуючись VR (virtual reality) окулярами гості змогли побачити в роботі революційну систему Flexicut, яка автоматично видаляє кістки, порціонує та розподіляє до 500 індивідуальних порцій на хвилину на різні потоки, наприклад, на упаковку свіжої продукції або на IQF заморожування.
Відвідувачі також були в захоплені від системи pre-trim компанії Marel. Ця система дозволяє зменшити вплив людського фактору та зменшити збитки по неякісному продукту, та, іншими словами, допомагає збільшити вихід продукту.
Також великим попитом власників бізнесу користувався широкий спектр обладнання для лососевих. Особливу увагу привернула автоматична лінія філетування MS 2730, яка може бути інтегрована з системою відділення голови від туші MS 2720. На стенді пройшла демонстрація MS 2720, яка чітко вимірює розмір риби для найточнішого відділення голови, що в рази збільшує вихід продукту.
На виставці компанія Marel змогла показати переробникам риби, як вони можуть оптимізувати своє виробництво та вивести підприємство на новий більш професійний рівень.