Представник компанії Marel

Новини

24.07.2017

Group of Food Systems, спільно з компанією Marel, запрошують Вас відвідати стенд компанії на виставці Inprodmash 2017, яка пройде з 12 по 14 вересня за адресою Київ, Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект, 15. На стенді компанії Груп оф Фуд Сістемз Ви зможете познайомитися з комплексними рішеннями для автоматизації виробничих процесів, з новітніми технологіями для переробки м'яса птиці, свинини, яловичини, морепродуктів, а також виробництва...

29.06.2017

Group of Food Systems інформує про приїзд CEO Marel Arni Oddur Thordarson до України.Візит був присвячений обговоренню питань стратегічного співробітництва між нашими компаніями, і підсилення Марел в Україні у розрізі продажів, сервісу та маркетингу.Також під час візиту були відвідані ключові клієнти Марел в Україні.Команда Груп оф Фуд Сістемз щиро дякує Арні Оддур Сордарсону за відвідини нашої країни та компанії.Sergey Chernyushok, Business Developer:«Я...

Group of Food Systems, спільно з компанією Marel, запрошують Вас відвідати стенд компанії на виставці Inprodmash 2017, яка пройде з 12 по 14 вересня за адресою Київ, Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект, 15.
На стенді компанії Груп оф Фуд Сістемз Ви зможете познайомитися з комплексними рішеннями для автоматизації виробничих процесів, з новітніми технологіями для переробки м'яса птиці, свинини, яловичини, морепродуктів, а також виробництва напівфабрикатів.
Крім того, технології компанії Марел дозволяють вирішити ключові проблеми галузі: безпека продукції, високий вихід продукції, економія трудовитрат, контроль процесів і збір даних, контроль якості продукції.
Наші фахівці будуть раді бачити Вас на стенді, і з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання!
Чекаємо Вас 12-14 вересня 2017 у нас на стенді!
З повагою,
Команда Group of Food Systems